Dopasowanie mieszkania do swoich potrzeb – czy to możliwe na rynku pierwotnym?

Każdy z nas marzy o mieszkaniu, które będzie nam w pełni odpowiadało pod każdym możliwym kątem – przede wszystkim jednak najważniejszym kryterium, jakie bierzemy pod uwagę, szczególnie w mieszkaniach o niewielkim metrażu, jest funkcjonalność, którą można osiągnąć za pomocą skróconych, wydłużonych czy postawionych w zupełnie nowym miejscu ścianek działowych. Dlatego tym chętniej wybierane są mieszkania z rynku pierwotnego, będące jeszcze na etapie budowy, jak inwestycja przy Czyżewskiego 1 w Krakowie.

Kiedy można zgłaszać poprawki?

W zasadzie nie ma sztywno określonej chwili, kiedy konieczne jest zgłoszenie poprawek, chociaż zawsze najlepiej takie kwestie zgłaszać już na etapie budowy lub wykańczania wnętrz – to wtedy powstają konkretne kształty mieszkań i wtedy najprościej jest taki kształt zmienić na dowolny, wskazany przez przyszłych właścicieli. Jednak nawet po zakupieniu gotowego mieszkania nie ma większego problemu, żeby zmienić nieco w swoim nowym lokalu.

Jakie mieszkania oferuje deweloper?

Wszystkie mieszkania, jakie oferuje deweloper, niezależnie od metrażu czy ilości pokoi zapewnia maksimum korzyści, jakie można z danej inwestycji wyciągnąć. Mieszkania są więc w przeważającej większości doskonale ustawne, o przemyślanie zaprojektowanej przestrzeni, a także słoneczne i przytulne, zachęcające do zamieszkania i uwinięcia w nim swojego własnego, szczęśliwego i rodzinnego gniazdka.

2 Replies to “Dopasowanie mieszkania do swoich potrzeb – czy to możliwe na rynku pierwotnym?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *