Mieszkanie od dewelopera, czyli jak urządzić mieszkanie po swojemu

Zwykle wydaje nam się, że kupowane od dewelopera mieszkania wszystkie są dosłownie takie same, ponieważ taki jest plan i trzeba się go ściśle trzymać. Prawda jest jednak inna, gdyż odpowiednio wcześnie zakupione mieszkanie, na przykład przy Czyżewskiego 1 w Krakowie, może być dowolnie w środku zmienione, zgodnie z naszymi indywidualnymi potrzebami oraz oczekiwaniami względem mieszkania. Najczęściej zmienianym elementem są ścianki działowe, które podczas wykańczania mieszkania można bez problemu postawić.

Czy na pewno takie same?

Mieszkania deweloperskie, chociaż wydaje się, że są dokładnie tak samo projektowane we wszystkich wypadkach, czasem mogą nas mile zaskoczyć – właśnie wprowadzaniem możliwości własnych ścianek działowych, zdecydowania, na którą stronę będą otwierały się drzwi czy kwestia umieszczenia mediów w mieszkaniu czy nawet grzejników. Na etapie wznoszenia czy planów można również wnosić o zmianę drzwi wejściowych lub drzwi zastosowanych wewnątrz mieszkania. Takie elementy skutecznie różnicują to, co znajduje się w środku. Każda budowa inwestorska to również osobny, indywidualny plan.

Zróżnicowanie mieszkaniami

Również rozmieszczenie mieszkań oraz same mieszkania sprawiają, że jeden blok nie wygląda piętro w piętro identycznie, ponieważ w ofercie można znaleźć lokale o metrażu zawierającym się między 24 a 64 metry kwadratowe, podzielone na jedno-, dwu-oraz trzypokojowe mieszkania.

2 Replies to “Mieszkanie od dewelopera, czyli jak urządzić mieszkanie po swojemu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *